Výsledky 2018

"Neváhej a choď" není závodem.

 

Celkový počet účastníků: 182

 

Účast na jednotlivých trasách:

5 km: 65

10 km: 10

11 km: 27

15 km: 20

20 km: 19

25 km: 2

30 km: 9

40 km: 6

50 km: 14

100 km: 10

 

Nejrychlejší čas na nejdelší trase:

100 km:11:33 hod. = traťový rekord

Zaběhli ho zkušený brněnský orientační běžec Radovan Čech (roč. 1978) a nadějný žďárský  vytrvalec Lukáš Černý (1991).

Po dvou vítězstvích v předcházejících ročnících (Čech 2014 a 2015, Černý 2016 a 2017) se poprvé utkali ve vzájemném souboji.

V první polovině udržoval několikaminutový náskok Čech, na jimramovské části trati se na něj Černý dotáhl a pak už běželi až do cíle spolu.

 

Věkové rozpětí účastníků:

ročníky narození 1949 - 2017

 

Bydliště účastníků:

Bantice, Bohdalov, Brandýs nad Orlicí, Branišov, Brno, Bystřice nad Pernštejnem, Havlíčkův Brod, Choceň, Chrudim, Liberec, Nová Ves u Nového Města na Moravě, Nové Město na Moravě, Ostrov nad Oslavou, Pikárec, Poděbrady, Polička, Praha, Přibyslav, Račice, Radešínská Svratka, Sklené, Studénky, Strážek, Šimanov, Trhová Kamenice, Třebíč, Ústí nad Orlicí, Velké Meziříčí, Znojmo, Žďár nad Sázavou

 

Výsledky 2017

"Neváhej a choď" není závodem.

Celkový počet účastníků: 55

 

Účast na jednotlivých trasách:

5 km: 0

10 km: 2

11 km: 13

15 km: 13

20 km: 3

26 km: 3

30 km: 5

41 km: 1

53 km: 6

100 km: 9

Nejrychlejší časy na jednotlivých trasách:

10 km: 3:26 hod

11 km: 2:30 hod.

15 km: 3:38 hod.

20 km: 4:30 hod

26 km: 5:30 hod.

30 km: 6:25 hod.

41 km: 8:58 hod.

53 km: 9:05 hod.

100 km:13:50 hod.

 

Věkové rozpětí účastníků:

ročníky narození 1954 - 2017

 

Bydliště účastníků:

Barcelona, Bobrová, Brno, Bystřice nad Pernštejnem, Choceň, Chrudim, Kyjov, Liberec, Městec, Moravec, Mostek, Nové Město na Moravě, Pikárec, Praha,Rovné, Rožná, Strážek, Teplice v Čechách, Úvaly, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou

 

Výsledky 2016

Celkový počet účastníků: 105

 

Účast na jednotlivých trasách:

5 km: 13

10 km: 14

11 km: 4

15 km: 22

20 km: 10

28 km: 14

38 km: 6

50 km: 11

100 km: 11

Nejrychlejší časy na jednotlivých trasách:

5 km: 1:36 hod.

10 km: 3:06 hod

11 km: 5:15 hod.

15 km: 3:16 hod.

20 km: 5:23 hod

28 km: 5:55 hod.

38 km: 8:00 hod.

50 km: 7:16 hod.

100 km:13:50 hod.

 

Věkové rozpětí účastníků:

ročníky narození 1947 - 2014

 

Bydliště účastníků:

Brno, Bystré, Bystřice nad Pernštejnem, Hodíškov, Jámy, Jihlava Studénky, Ledeč nad Sázavou, Litomyšl, Maršovice, Nové Město na Moravě, Ostrava,

Pohledec, Poprad,  Praha, Rovné, Rudice, Sejřek, Slavkovice, Štěpánov nad Svratkou, Teplice, Zbraslav, Znojmo, Žďár nad Sáz

 

Výsledky 2015

Celkový počet účastníků: 120

 

Účast na jednotlivých trasách:

5 km: 34

11 km: 25

15 km: 22

25 km: 10

35 km: 8

50 km: 12

100 km: 9

Nejrychlejší časy na jednotlivých trasách:

5 km: 2:15 hod.

11 km: 2:33 hod.

15 km: 3:25 hod.

25 km: 6:45 hod.

35 km: 8:25 hod.

50 km: 5:35 hod.

100 km:11:57 hod.

 

Věkové rozpětí účastníků:

ročníky narození 1950 - 2015

 

Bydliště účastníků:

Bory, Brno, Havlíčkův Brod, Hronov, Choceň, Jihlava, Jihlava Studénky, Kadov, Nové Město na Moravě, Nyklovice, Praha Břevnov, Sezemice, Sklené, Svratouch, Uherské Hradiště, Velké Meziříčí, Velké Tresné, Žďár nad Sázavou